Search for Artists, Bands, and Songs

Search All Videos

Search Videos with Lyrics

Shpat Kasapi

Frogtoon Music - Artist Biography For Shpat Kasapi

belo cantor do pop da albania

Artist Tags For Shpat Kasapi

Albanian

Albania

Pop

Balkan

Male Vocalists

Frogtoon Music

Frogtoon Music App Page on Facebook

Frogtoon Music - Top Tracks For Shpat Kasapi

1) Valle Kosovare 2) KUSH TE NDAU PREJ MEJE 3) Adelina 4) Goc Tirane 5) Shuje 6) Bjeri Gajdes Gajdexhi 7) Sa e bukur je 8) Largohu 9) Fisnike 10) Mos me urrej 11) Pa ty s'jetoj 12) Kur E Pash Oj Nan At Vajzen Te Shkolla 13) Depresive 14) Valle Kosovare - Live 15) Mos me prit 16) CRAZY 17) Axhamiu 18) Se pranon 19) Njesoj per te dy 20) Sonte do te pi 21) Luaj luaj 22) Prane buzeve te tua 23) Aromë Mediterane 24) Jam dhe Kam 25) Medikament 26) Do te fal nje rruze 27) Asgje midis nesh 28) Daku (feat. Renato) 29) pa ty sjetoj 30) Dashurom ti 31) Nusja jon e bukur 32) Fajin e kam vet 33) Vetes nuk ja fali 34) Bukurane 35) Casanova 36) Aroma E Saj 37) Pran teje 38) Nuk Mundem Pa Ty 39) Qaje trimin 40) Loti m'pikon 41) Luj luj bukuroshe 42) Shujë 43) sillu pshtillu 44) Kush U Qu Me Vallxu 45) Me ke tradhtu 46) Arome mediterane 47) Mall 48) Sonte dua të qesh 49) Jo mos thuaj jo 50) perse jetoj

Facebook Comments